Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Зустріч єпископів з депутатами Стрийської міської та районної рад

20 листопада 2018 року, єпископи Стрийської єпархії Преосвященний владика Тарас (Сеньків), Єпарх Стрийський та владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник зустрілися з представниками депутатського корпусу Стрийської міської та районної рад. Зустріч, яка відбувалася у приміщенні єпархіального управління, розпочалася спільною молитвою.

Звертаючись до присутніх владика Тарас розповів народним обранцям про актуальний стан душпастирства та представив основні ініціативи і проекти соціального служіння, яке у сучасних особливих обставинах здійснює Стрийська єпархія. Владика Богдан у свою чергу розповів про курси реабілітації воїнів АТО та їхніх родин, що проводяться під опікою капеланів та психологів єпархії. Також на зустрічі були присутні представники БФ громад “Рідня”, які розповіли про діяльність фонду у співпраці з парафіями Стрийської єпархії та запропонували моделі співпраці з державними органами у реалізації соціальних проектів.

На завершення зустрічі, владика Тарас подякував учасникам за присутність і побажав Божого Благословення, сил та натхнення для праці, наголосивши на необхідності подальшої активної співпраці між представниками місцевої влади та Стрийської єпархією з метою розвитку українського суспільства довкола фундаментальних християнських цінностей.

 

Прес-служба Стрийської єпархії