Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Єпархіальний Центр розвитку дітей і молоді ім. св. Папи Івана Павла ІІ

13 вересня 2016 року, з благословення Єпарха Стрийського, Преосвященного владики Тараса (Сеньківа), в м. Стрию (вул. Івана Павла ІІ, 10) розпочав свою діяльність Єпархіальний Центр розвитку дітей та молоді ім. святого Папи Івана Павла ІІ. Це перший такого типу розвитково-навчальний у Стрийській єпархії, метою роботи якого є формування у дітей християнського світогляду та цінностей, що ґрунтуються на Святому Письмі, Традиції та навчанні Церкви, а також всебічний розвиток особистості та підготовка до школи. У навчальній програмі — читання, письмо, математика, малювання, музика і англійська мова. Дошкільну підготовку в Центрі щороку проходять близько 100 дітей віком від 3 до 6 років.

Весь процес навчання розроблений на основі сучасних методик, згідно з програмними вимогами дошкільної освіти, відповідно до кожної вікової групи дітей. У підготовці дітей використовуються інтерактивні методи праці та індивідуальний підхід до кожного вихованця. Всі маленькі учасники поділені на групи та мають можливість займатися з кваліфікованими педагогами.

«Основними завданнями, які ставимо перед собою, є сформування у діток особистості, а також духовний і моральний розвиток. Хочемо навчити дітей, писати, читати, малювати, але перш за все хочемо допомогти їм стати добрими християнами», — зазначає директор Єпархіального Центру розвитку дітей та молоді ім. святого Папи Івана Павла ІІ, пані Оксана Ждан.

Заняття в Центрі тривають з вівторка до п’ятниці від 11 до 16 години та розпочинаються і закінчуються спільною молитвою. В перервах між заняттями відбувається цікава розважальна програма. За кожен день присутності в центрі, дітки отримують спеціальну винагороду — «ангелятко».