Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Збірка «Андріїв гріш» на підтримку душпастирських та соціальних ініціатив Глави УГКЦ

Згідно з рішенням Синоду Єпископів УГКЦ, з нагоди свята Апостола Андрія Первозваного, в УГКЦ встановлено День загальноцерковної молитви в наміренні Отця і Глави УГКЦ та особливих ситуацій в нашій Церкві.

Цього дня або, за рішенням правлячих ієрархів, іншого дня проводиться Загальноцерковний збір коштів для фонду «Андріїв гріш», який призначений для реалізації душпастирських і соціальних ініціатив через Отця і Главу УГКЦ.

Блаженніший Святослав упродовж останніх років багато разів у різний спосіб надавав допомогу потерпілим унаслідок воєнних дій на Сході країни – як через осіб, безпосередньо заангажованих у соціальній сфері (військових і лікарняних капеланів, соціальних працівників), так і особисто. До нього безупинно звертаються люди, які потребують материнської підтримки з боку Церкви.

Протягом 2019 року, зокрема, було виділено 100,000 грн. на фінансування витрат Фонду священичої солідарності, 95,400 грн. на реабілітацію учасників бойових дій і членів їхніх родин, 120,000 грн. матеріальної допомоги для 5 священників, які здійснюють своє служіння на Сході України. Фонд “Андріїв гріш” також  забезпечив діяльність Пасторально-Міграційного Відділу, що надає душпастирську опіку вірним нашої Церкви за кордоном.

Цього року великими викликами для багатьох людей стала пандемія коронавірусу з усіма пов’язаними з нею труднощами та повені на Західній Україні.

“Складаючи пожертви на цей фонд, ви не допомагаєте особисто Главі Церкви, а передаєте в його руки елементи швидкого служіння і реагування, невідкладної допомоги для тих, хто є в найбільшій нужді та потребі” – Блаженніший Святослав

Об’єднавши свої пожертви в одному фонді, ми зможемо ефективно і швидко відповісти на заклики про допомогу. Цей збір коштів є виявом нашої церковної соборності, оскільки проводиться як в Україні, так і за кордоном.

Закликаємо всіх вірних нашої Церкви та людей доброї волі долучитися до цієї ініціативи та допомогти найбільш потребуючим, вклавши свою лепту до благодійної скарбниці нашої Церкви-матері та під проводом Отця і Глави УГКЦ.

#підтримую_ініціативи_Патріарха  
ПІДТРИМАТИ
 

ВІДДІЛ РОЗВИТКУ ТА КОМУНІКАЦІЙ
ПАТРІАРШОЇ КУРІЇ УГКЦ

Share Share
Share Share
Tweet Tweet