Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Загальні збори Благодійного Фонду “Рідня”

10 лютого 2022 року, з 13.00 год. до 15.00 год. відбудуться загальні збори Благодійного Фонду “Рідня”, співзасновником якого є Стрийська єпархія УГКЦ. Взяти участь у заході організатори запрошують усіх учасників та приятелів фонду, бенефіціарів, волонтерів, партнерів, представників органів місцевого самоврядування та державної влади. Цьогоріч, у зв’язку із карантинними обмеженнями, Загальні Збори будуть відбуватися у форматі онлайн.

В часі зборів, учасникам будуть представлені шляхи розвитку за період його існування та окреслені стратегічні цілі діяльності на 2022 рік та загалом до 2025 року. Будуть представлені успіхи конкурсантів та волонтерів у здійсненні соціальних проєктів, які профінансовані БФ “Рідня” у громадах Львівщини. Також організатори обіцяють розповісти та нові благодійні програми фонду та результати реалізації Стратегії фонду.

Бажаючих взяти участь у зборах просять заповнити форму зголошення, щоб організатори могли запланувати участь, виступи чи участь у дискусіях. Усі, хто заповнять форму знолошення, зможуть отримати з форми зголошення посилання у Zoom.