Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Тарас посвятив Стрийську єпархію Непорочному Серцю Пречистої Діви Марії

22 грудня 2020 року на свято Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці св. Анною Преосвященний владика Тарас в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці після заамвонної молитви посвятив Стрийську єпархію Непорочному Серцю Пречистої Діви Марії.

Перед звершенням посвяти єпископ звернувся до вірних з такими словами: «Це чинимо, щоб ту частину Католицької Церкви, якою є Стрийська єпархія, всі ми, все, що знаходиться на цій землі, віддати під опіку Пречистої Діви Марії. Щоб Вона, як наша матір, напоминала нас, щоб ми не чинили зла і не повторювали злочину, який вчинила Єва в Раю, стягнувши прокляття на весь людський рід. Щоб ніхто з нас не був причиною нещастя та віровідступництва. Щоб через Її Непорочне Серце ми могли отримувати від Бога усі ласки для того, щоб побороти те зло, котре існує у світі, але не матиме влади, якщо ми йому не дозволимо».

Цей Акт посвяти згідно розпорядження Єпарха Стрийського мав звершити кожен священник на своїй парафії після заамвонної молитви на свято Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці св. Анною.

Прес-служба Стрийської єпархії