Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Тарас очолив заупокійні богослужіння за душі померлих з родин вірних Стрийської єпархії

1 листопада 2018 року, Преосвященний владика Тарас (Сеньків), Єпарх Стрийський очолив заупокійні богослужіння в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці у м. Стрию. Єпископ разом з духовенством деканату м. Стрий відслужив Архиєрейську Божественну Літургію і парастас за душі померлих з родин вірних Стрийської єпархії та тих, що загинули, віддавши своє життя за волю України.

Звертаючись до присутніх з проповіддю, єпископ зазначив: “Сьогодні ми молимося за душі всіх померлих вірних Стрийської єпархії, за тих, хто випередив нас у цій дорозі до святості та вічного царства, але котрим ми завдячуємо те, що ми живемо – наше минуле і сучасне, усвідомлюючи, що маємо перед ними борг любові і солідарності. Сьогодні ми єднаємося з Церквою прославленою в небі і даруючи свою любов і молитви за наших усопших братів і сестер, самі поступаємо дорогою очищення і освячення власного життя. І це коло взаємної солідарності є зосереджене у молитві, за допомогою якої ми завжди залишаємося разом, молитві, котра є сповнена любов’ю і милосердям, але передусім вірою в те, що коли Господь покличе всіх до воскресіння з мертвих, ми всі разом будемо становити одну велику родину, де кожен є для всіх і всі є для кожного”.

“Тому, сьогодні дякую всім тут присутнім за те, що ми спільною молитвою пом’янули всіх померлих нашої єпархії, наших рідних, про яких ми пам’ятаємо і своєю молитвою заступаючись у Божого милосердя і випрошуючи для них прощення гріхів, ми теж заслужили, щоб вони перед престолом Божим благали за нас, за те щоб наша життєва дорога була дорогою вільних людей. Щоб це була дорога до святості і справедливості, милосердя і солідарності. Дорога мудрих, котрі посвідчені правдою Божого Слова відкривають для себе таємницю справжнього розуміння того, що означає жити, бути людиною і у своєму житті віддзеркалювати вічність доброти і милосердя Божого. Хай наша спільна молитва стане пунктом взаємної любові, котра єднає нас, вірних Стрийської єпархії. Хай це буде запевненням для кожного, що де б він не був, якими важкими життєвими дорогами не йшов би, він ніколи не залишиться сам. А коли Бог покличе його у вічність – тут на землі буде кому його згадати і за нього просити”, – сказав на завершення владика Тарас.

Прес-служба Стрийської єпархії