Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Тарас благословив початок навчального року в Університеті Третього Віку

У вівторок, 1 жовтня 2019 року, зі спільної молитви в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці, розпочали новий навчальний рік слухачі Університету Третього Віку, який діє в м. Стрию. З цієї нагоди Божественну Літургію  очолив Преосвященний владика Тарас (Сеньків), Єпарх Стрийський.

Єпископ, звертаючись до присутніх привітав слухачів Університету з початком навчального року і у своїй проповіді наголосив на важливості Божественної Літургії “яка є для нас найкращою лекцією, адже – це найкращий спосіб стати учасником Христової Жертви. Христос на Голгофі довершив відвічний Божий задум – спасіння людини. Це Боже діло триває вічно і в цій вічній тривалості Божого спасительного діла, ми є учасниками, через нашу участь у Божественній Літургії”.

“Вершиною уділення дару спасіння є участь у Божественній Літургії, бо Спаситель каже нам “Прийміть їжте, це є Тіло моє”. Христос, котрий живе в Церкві, прославляє Небесного Отця і уділяє людям конкретні дари спасіння, вершиною яких є участь у Євхаристії. І до тих пір, доки ми не сповняємо цього слова залишаємося лише споглядачами”, – наголосив єпископ закликаючи присутніх “відчути Божу присутність у Божественній Літургії, беручи участь у цьому спасенному Таїнстві”.

По завершенні богослужіння, голова Університету Третього Віку пані Ольга Пилипів, від імені всіх слухачів подякувала владиці Тарасу за молитву і добрі духовні настанови.

Довідка: Університет Третього Віку у м. Стрию, створений за сприянням Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці  в жовтні 2017 року. На даний момент його учасниками є близько 80-ти слухачів, віком від 55-ти років, які систематично з великим задоволенням відвідують лекції з релігієзнавства, історії України та краєзнавства, культури і літератури, заняття з комп’ютерної грамотності. Створені гуртки за інтересами: вокальний, літературний, ткацький, драматичний, хореографічний, секція з плавання, заняття в тренажерному залі, секція-гурток «Мандрівник».

 

Прес-служба Стрийської єпархії