Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Завадові на Стрийщині вшанували пам’ять отця Остапа Нижанківського

З благословення владики Тараса та за ініціативою Голови відділу архітектури, культури та сакрального мистецтва Стрийської єпархії УГКЦ о. Зиновія Микласевича, в неділю 26 травня 2019 року в с. Завадів Стрийського району відбулося вшанування світлої пам’яті отця Остапа Нижанківського. Ця подія була присвячена 100-літтю від дня смерті отця Остапа.
Урочистості розпочалися Божественною Літургією в  храмі села Завадів, де в свої останні роки життя служив отець Остап Нижанківський. Отець декан Григорій Шептицький очоливши богослужіння, під час проповіді наголосив на важливості постаті отця Остапа як ревнителя віри, служіння, культури та патріотизму. Після святої Літургії отець Роман Дячишин коротко пригадав про нелегку життєву дорогу будителя Стрийщини.
Відтак усі процесійно вирушили до меморіалу спорудженому в честь отця Остапа Нижанківського, де відслужили панахиду. Працівники культури села Завадова організували змістовну концертну частину на якій було виконано ряд церковних творів, які належать перу композитора Нижанківського.
Повідомив о. Роман Дячишин