Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Про методи розпізнавання плідності спілкувалися у Дашаві

У неділю, 18 листопада, в Народному домі смт Дашава відбулася зустріч під назвою «Методи розпізнавання плідності: запорука гармонійних інтимних стосунків у подружжі».

Тему для обговорення представляли о. Тарас Бабій, ректор Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сімї свв. Йоакима і Анни, Христина Бабій, інструктор з методів розпізнавання плідності, та о. Орест Демко, адміністратор парафії в Дашаві.

В часі зустрічі учасникам було запропоновано роздумати над змістом дару подружньої любові, згідно Божого задуму. Зокрема, о. Тарас наголосив, що відносини, які побудовані на основі методів розпізнавання плідності, є співзвучними із природою людини та правдою про подружнє життя. Христина Бабій представила суть і значення методів. На завершення о. Орест на основі вчення Католицької Церкви представив, чим відрізняються методи розпізнавання плідності від контрацептивів і чому саме Церква закликає християнські подружжя будувати свої подружні відносини саме на основі методів.

Дану зустріч організували Єпархіальний інститут душпастирства подружжя і сімї свв. Йоакима та Анни і парафія Собор Пресвятої Богородиці в Дашаві у тісній співпраці із селищною радою.