Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Катехитичний семінар для священиків Унівського деканату

16 листопада 2018 року відбувся катехитичний семінар для священиків Унівського деканату. Метою семінару було ознайомити присутніх із сучасною катехитичною літературою та новими напрацюваннями в галузі катехитики. Організатор семінару о. Андрій Бінас, голова Катехитичної комісії Стрийської єпархії свою доповідь розпочав з короткої презентації катехитичних матеріалів, які були видані до 1990 року.

Відтак, було наголошено, що катехизація – це не лише підготовка до першої св. Сповіді та урочистого Св. Причастя, але й праця з дошкільнятами, підлітками, молоддю та дорослими. Для кожної вікової групи були представлені різні підручники, зошити та посібники для катехита. Наступним був огляд допоміжної катехитичної літератури з прикладами інтерактивних методів катехизації, сценаріїв, ігор. Окремо було виділено відео та аудіо матеріали для катехизації.

Катехитична Комісія Стрийської єпархії висловлює подяку о. декану Олексію Чухнію за організацію семінару, а священикам учнівського деканату за співпрацю.

о. Андрій Бінас,
Голова катехитичної комісії Стрийської єпархії