Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Карітас Стрийської єпархії продовжує розвивати соціальне служіння у парафіях

У рамках проєкту «Розвиток парафіяльного соціального служіння», метою якого є заохочення парафіяльних спільнот до активної участі у доброчинних і волонтерських заходах, щоб будь-яка добра ініціатива ставала конкретною відповіддю на потреби ближніх, команда Стрийського Карітасу провела перші зустрічі в парафіях, які цього року беруть участь у проєкті.

Презентаційно-мотиваційні зустрічі вже проведено на наступних парафіях: Усікновення чесної голови святого Івана Хрестителя с. Фалиш, святого Миколая с. Монастирець, св. свщмч. Йосафата с. Жирова, св. Апостола Филипа с. Хишевичі та свв. апостолів Петра і Павла м. Комарно.

В часі кожної з зустрічей, відповідальний за соціальне служіння у єпархії, директор БФ Карітас Стрийської єпархії отець Volodymyr Mamchyn звернувся до присутніх зі вступним словом, розповівши про мету цього проєкту та презентував учасникам зустрічей посібник «Любов’ю служіть один одному», в якому подано методичні вказівки щодо організації розвитку соціального служіння в парафіяльній спільноті. Про богословські аспекти соціального служіння парафіянам розповів о. Олексій Федорович, наголосивши на тому, що дияконія (служіння) є невід’ємною складовою місії Церкви. Після цього, присутні переглянули відео доповіді Блаженнішого Святослава про соціальне служіння.

Служіння ближньому в потребі є дуже важливою складовою життя в даних парафіях і спільно зі священниками, вірні вже стараються активно долучатися до багатьох добрих ініціатив, прагнучи і надалі допомагати ближнім, чинити діла милосердя і таким чином розвивати соціальне служіння у своїх спільнотах.

Слід зазначити, що до участі у проєкті було обрано дванадцять парафій, з якими буде проводитися співпраця у вигляді чотирьох інформаційних зустрічей, тренінгів для представників парафій, також передбачена участь представників парафій у школі волонтерства та соціального служіння, які спрямовані на підвищення рівня спроможності парафіяльної громади в соціальному служінні.

Джерело: фейсбук-сторінка Карітасу Стрийської єпархії