Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Карітас Стрийської єпархії організовує форум «Соціальне служіння в часі війни. Разом робимо добрі справи та перемагаємо»:

«Соціальне служіння в часі війни. Разом робимо добрі справи та перемагаємо»: Карітас Стрийської єпархії організовує форум

20 серпня 2022 року, в с. Дуліби біля Стрия відбудеться форум «Соціальне служіння в часі війни. Разом робимо добрі справи та перемагаємо». У програмі форуму панельна дискусія, праця в групах та свідчення парохів парафій Стрийської єпархії про соціальне служіння на місцях. У панельній дискусії візьмуть участь заступник голови відділу соціального служіння УГКЦ протоієр. Андрій Нагірняк, керівник програми «Етика-Політика-Економіка» УКУ – доктор філософії Юрій Підлісний, заступниця голови ГО «Апостольська чота» Уляна Греділь, заступник Стрийського міського голови – Андрій Стасів. Модеруватиме директор Стрийського Карітасу о. Володимир Мамчин.

На праці в групах учасники матимуть змогу дізнатися більше про соціальне для осіб в складних життєвих обставинах (модератор о. Мирон Гринишин, адміністратор парафії Успення Пресвятої Богородиці м. Стрий), для внутрішньо переміщених осіб (модератор о. Петро Верхоляк, фасилітатор БФ «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ», парох парафії св. влкмч. Микити, с. Устя), для сімей (модератор о.д-р Володимир Ждан, канцлер Стрийської єпархії, парох парафії Успіння Пресвятої Богородиці, с. Пісочна) та для дітей (модератор о. Олег Кобель, парох парафії св. Юрія, с. Дуліби).

На форум запрошують активних учасників парафіяльних спільнот, волонтерів, учасників громадських організацій та всіх, хто хоче глибше зрозуміти служіння в часі війни. Участь у форумі безкоштовна. Реєстрація за посиланням https://forms.gle/dRGbApxU7dzN1FK1A або за номером телефону 097-654-60-15.
Початок форуму о 12:00, місце проведення: с. Дуліби, вул. Шевченка, 416 Б.