Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Чергові збори протопресвітерів Стрийської єпархії

15 листопада 2018 року, в приміщенні єпархіального управління Стрийської єпархії відбулися чергові збори протопресвітерів, які очолив Преосвященний владика Тарас (Сеньків), Єпарх Стрийський. Засідання розпочалось спільною молитвою, після якої перед присутніми виступив представник Благодійного Фонду громад “Рідня”, який подав звітність і запропонував подальшу співпрацю і можливість участі парафій у соціальних проектах. Владика Тарас закликав приділяти належну увагу, плекати і розвивати серед вірних єпархії духа благодійності і милосердного служіння потребуючим.

Поряд з іншими важливими питаннями, під час зустрічі були розглянуті питання стосовно перебігу канонічних візитацій Єпархіальним Єпископом парафій Стрийської єпархії у 2018 році. Архиєрей наголосив на по дбати про належний рівень душпастирства, відповідально ставитись до ведення парафіяльної документації, дбати про порядок у храмі та літургійний порядок.

На зборах обговорювалися й інші важливі організаційні питання, які стосуються життя єпархії. Наступні збори протопресвітерів відбудуться 6 грудня 2018 року.

Прес-служба Стрийської єпархії