Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Зустріч представників Стрийської єпархії з Головою Комісії УГКЦ у справах родини і мирян

15 грудня 2020 року, в м. Стрию відбулася зустріч представників Єпархіяльного інституту душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни, а також мирянських рухів та організацій, які діють у Стрийській єпархії з новопризначеним Головою Комісії УГКЦ у справах родини і мирян п. Юрієм Підлісним. На зустрічі був присутній Преосвященний владика Тарас (Сеньків), який поблагословив учасників та висловив сподівання щодо успішної реалізації запланованих ініціатив, які допомагатимуть нашим мирянам і, зокрема родинам, ставати активними членами Церкви.

Звертаючись до присутніх п. Юрій Підлісний представив своє бачення подальшого розвитку Комісії, вказавши на основні напрямки, а саме  – поширення суспільного вчення Католицької Церкви, допомога священникам, єпископам у опіці та супроводі родин, а також залучення мирян і родин через організацію прородинних заходів у єпархіях та активну їх участь у сприянні розвитку прородинної політики.

Відтак, представники Стрийської єпархії поділилися своїми напрацюваннями та пропозиціями: ректор Єпархіяльного інституту душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни о. Тарас Бабій представив діяльність та подальші плани Інституту, п. Петро Маковський розповів про діяльність та соціальні ініціативи БФ “Рідня” з активним залученням родин та мирян. Як підсумок, усі присутні домовилися про подальшу активну співпрацю та розвиток, наслідком якої буде ще більше поширення християнських цінностей серед вірних нашої Церкви.

Нагадаємо, що 12 жовтня цього року, Блаженніший Святослав об’єднав три комісії Української Греко-Католицької Церкви: у справах родини, «Справедливість і мир» та у справах мирян – в одну Комісію УГКЦ у справах родини і мирян. Головою Комісії Глава Церкви іменував пана Юрія Підлісного. У Стрийській єпархії  завдання, які виконували ці комісії є передані Єпархіяльному інститутові душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни.

Прес-служба Стрийської єпархії