Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

«Життя – дар Божий», – парафії Стрийської єпархії долучилися до благодійної акції на підтримку онкохворих дітей

16 лютого 2020 року, з нагоди Міжнародного дня онкохворої дитини, на Львівщині відбулася Благодійна акція «Життя – Дар Божий» організована Благодійним фондом “Із янголом на плечі”” та семінаристами Львівської Духовної Семінарії Святого Духа. Метою акції був збір коштів для придбання стійок з інфузоматами – обладнання для лікування онкохворих дітей, підопічних відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Участь у благодійній акції взяли і парафії Стрийської єпархії: Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ і Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Городок.

У Новому Роздолі справжнє свято добра та милосердя розпочалося словами із Послання Папи Франциска з нагоди ХХVІІІ Всесвітнього дня хворого, які були зачитані під час проповіді. Цього дня парафіяни показали себе, як справжня спільнота, проявивши своїми вчинками увагу, підтримку та любов. Чимало господинь долучилися та з любов’ю напекли багато різновидів смаколиків. Десятки майстринь виготовили і принесли різного роду вироби – створені руками і серцем. Чудовим декором з квітів та ангельських крил прикрасили торговельну зону в храмі наші творчі благодійники. А молодий і талановитий парафіянин подарував чуттєвий та зворушливий музичний виступ усім присутнім. Таким чином, кожен долучився тими дарами, якими Бог його обдарував. Особливо цінною була участь усіх прихожан храму, які, від малого до старого, охоче купували усе, що було представлене на ярмарці, а також активно долучалися до благодійних внесків у скриньки.

Серце переповнене радістю та щастям, бо в цей день наша парафія була єдиним організмом з величезним добрим серцем. У нелегкий для нашої країни час та в період економічної кризи нам вдалось зібрати величезну суму – понад 50 тисяч гривень.

Подібний благодійний ярмарок, відбувся також у парафії Благовіщення у м. Городку, де завдяки щедрим  пожертвам парафіян, а також організаторами – юним учасникам молодіжної спільноти “Апостольська чота” вдалося зібрати 40653 грн.

Щира вдячність організаторам і всім хто взяв участь у благодійній акції. Нехай Господь щедро благословляє кожного і допомагає нам спільно творити добро! Заради радості, яку можемо так принести Богові та
ближньому, варто трудитися, жертвувати свій час і зусилля.