Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Жертводавці зі Стрийської єпархії передали українським військовим чотири автомобілі

У травні 2019 року зусиллями жертводавців зі Стрийської єпархії на потреби українських військових було передано чотири автомобілі. Чин освячення автомобілів звершив Преосвященний Владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії. Архиєрей помолився за солдатів та від імені вірних Стрийської єпархії подякував за готовність захищати свою Батьківщину.

Один з автомобілів є пожертвою учасника бойових дій Андрія Снігура та Юрія Чернецького. Другий автомобіль для військових став подарунком від священика Стрийської єпархії о. Ігоря Марусина та парафіян храму свв. Бориса і Гліба з Жидачева, які надали запчастини для ремонту. Ще дві автівки було придбано за кошти жертводавців та відремонтовано зусиллями військових капеланів. Три автомобілі було скеровано в зону АТО солдатам Стрийської військової частини, а четвертий – для потреб одного з кораблів ВМС.

Варто зазначити що разом з автомобілями, спільнота «Добросії», що діє при Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці передала маскувальну сітку для потреб ВМС України. Це вже 128-та сітка сплетена руками учасниць спільноти, яка від початку війни на Сході України завжди старається допомагати нашим захисникам.

За час проведення АТО в храмах Стрийської єпархії звершуються моління зв українських військових та настання миру в Україні, а також люди через свої пожертви допомагають у придбанні військової амуніції та медикаментів, які передаються безпосередньо у військові підрозділи.

Прес-служба Стрийської єпархії