Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Завершилась школа відповідальної журналістики при катедральному храмі

24 жовтня 2021 року, понад 30 молодих людей отримали сертифікати про завершення навчання у Школі відповідальної журналістики при Катедральному храмі Умпівння Пресвятої Богородиці в м. Стрию. Вишкіл тривав з травня по жовтень 2021 року за підтримки Української освітньої платформи. Метою даної програми було навчити молодь свідчити свою віру та висвітлювати життя парафіяльної спільноти за допомогою сучасних засобів комунікації.

За час навчання, учасники школи ознайомились із мобільною фотографією, процесом створення відеороликів, працею із світлом. Були окремі заняття про медіаграмотність, як правильно писати статті, як правильно брати інтерв’ю. Дуже важливим був одноденний воркшоп «Instagram для християн» від Аліна Гамота.

Протягом навчання організаторам вдалося сформувати команду однодумців, які люблять фотографувати, знімати відео, писати статті і «постити». Завдяки всебічній підтримці Української освітної платформи, було проведено навчання та обладнано відеостудію. Створено інстаграм сторінку катедрального храму. Надалі випускники школи планують знімати відеоролики, фотографувати, вести сторінки храму у соціальних мережах та висвітлювати діяльність нашої парафії в ЗМІ.

Пресслужба Стрийської єпархії