Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Заклик владики Тараса про підтримку будівництва катедрального храму Зіслання Святого Духа і святого апостола Якова у Стрию

Будівництво катедрального собору Зіслання Святого Духа і святого апостола Якова у м. Стрию розпочалося у 2008 році. Новий храм будують у центральній частині міста на перехресті вулиць Т. Шевченка і О. Нижанківського. На даний момент зводяться куполи і накриття храму. З проханням підтримати будівництво до вірних Стрийської єпархії та до всіх людей доброї волі звернувся Єпарх Стрийський Преосвященний владика Тарас Сеньків.

«Від самого початку, коли розпочалося будівництво, ми покладали багато надій на те, що матимемо допомогу від міжнародних організацій, але сьогодні сталося так, що весь тягар будівництва лежить на кожному, хто належить до Стрийської єпархії Української Греко-Католицької Церкви. Нехай Господь благословить усіх, хто складе свою лепту для будівництва Божого Дому, який стане серцем нашої єпархіальної родини, а цей славний величний катедральний храм буде тим, що залишимо ми своїм нащадкам як знамення нашої віри».

Скласти пожертву на будівництво можна перейшовши за посиланням. https://stryiugcc.org.ua/pidtrymaty-budivnytstvo…/

Пресслужба Стрийської єпархії
Відео: о. Андрій Максимович