Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Загальні збори Катехитичної комісії

20 лютого 2019 року у приміщенні єпархіального управління, відбулися загальні збори катехитичної комісії Стрийської єпархії за участі голів, відповідальних за катехизацію по деканатах єпархії. Збори розпочалися молитвою та вступним словом Преосвященного владики Тараса (Сеньківа), Єпарха Стрийського, який наголосив на необхідності катехитичних зустрічей парафіяльних священиків з дітьми, які готуються Святого Таїнства Покаяння, праці із молодими родинами та важливості біблійної та містагогічної катехизи в парафіях.

Отець Андрій Бінас, Голова катехитичної комісії представив звіт діяльності за ІI півріччя 2018 року. Серед планів діяльності на 2019 рік – участь дітей у Всеукраїнській прощі Вівтарних і Марійських дружин 8 червня у Зарваниці, проведення науково-практичних семінарів «Катехитичні матеріали» та проведення антисектантських лекцій в освітніх закладах та парафіях. Особливу увагу учасників зборів о. Андрій звернув на новинки серед катехитичних матеріалів для праці з дітьми різних вікових категорій: книжки «Господь зцілює рани», журнал «Ліхтарик», короткометражні фільми Комісії КГВА у відеохостингу Youtube, молитовники шрифтом Брайля, підготовку методички «Дари Святого Духа» та настільних ігор для катехизації.

Відтак, важливим елементом діяльності комісії залишається заснування нових парафіяльних катехитичних шкіл, участь у запланованих заходах Комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства та якісна організація процесу християнського навчання та виховання дітей, молоді та дорослих, щоб донести Слово Боже і правди віри до всіх вірних згідно із Посланням Синоду Єпископів УГКЦ про «Боже Слово і катехизація». Завершились збори Катехитичної комісії підведенням підсумків та спільною молитвою.

Повідомив Іван Чопань, референт Катехитичної комісії