Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

«Ви є покликані та вибрані будувати майбутнє Стрийської районної громади», – владика Тарас до депутатів Стрийської районної ради

10 грудня 2020 року, Преосвященний владика Тарас, Єпарх Стрийський поблагословив першу сесію депутатів Стрийської районної ради VIII скликання, обраної на місцевих виборах 25 жовтня цього року. Сесія, яка відбувалася у Районному будинку культури, розпочалася виконанням Державного гімну України.

У своєму зверненні до народних обранців владика Тарас наголосив: «Сьогоднішнім днем для усіх нас розпочинається новий етап історії. І ви є покликані та вибрані будувати майбутнє нашої Стрийської районної громади. Звичайно буде нелегко, але думаю, що спільне добро, котре ми є покликані будувати, у великій мірі залежить від вашого вміння слухати і чути громаду і давати відповідь на всі питання, які перед нами ставлять нелегкі сучасні обставини».

Відтак, єпископ звернув увагу присутніх на три речі, які на його думку, є одними з найважливіших у розбудові українського суспільства. Перше, – це питання культури, яка є побудована на християнських засадах, а тому владика Тарас застеріг перед небезпекою гендерної ідеології, яка вибиває з-під ніг наш культурний і духовний фундамент у розбудові національної ідентичності. Друга річ – це справедливість, яка є основою суспільного добра, а тому Архиєрей побажав депутатам бути справедливим у прийнятті рішень. А третє – це милосердя і соціальна опіка: «Маємо дуже багато людей, які потребують нашої допомоги. Дуже часто ми звикли питати інших людей “що ти мені можеш дати?”, але навчімося питати “чого ти потребуєш?».

На завершення, єпископ поблагословив присутніх, побажавши їм у своєму служінні громаді за прикладом царя Соломона, просити в Бога мудрості, щоб провадити народ шляхами заповідей Господніх. Після цього, всі спільно помолилися молитву до Святого Духа “Царю Небесний” про дар мудрості, щоб своїм служінням сповнити Божу волю так, як Він цього очікує.

Прес-служба Стрийської єпархії