Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

«Всі хочуть бути його друзями», – владика Тарас у Перемишлянах

19 грудня 2021 року, в день престольного празника св. Миколая Чудотворця, Преосвященний владика Тарас Сеньків очолив Архиєрейську Божественну Літургію у Прокатедральному храмі Стрийської єпархії УГКЦ, що у Перемишлянах. Також цього дня єпископ висвятив трьох дияконів.

У своїй проповіді до вірних Архиєрей, аналізуючи постать багача, про якого мовилось у недільному Євангелії, вказав на факт його помилкового сприйняття того, що він посідає та його участі у цьому світі: «Його ідентичність базувалась на його багатстві, яке стало підставою облаштування майбутнього, багатство яким він ізольовує себе від світу», – сказав владика Тарас.

Натомість, беручи до уваги постать святого Миколая, проповідник назвав його радикальним Божим ліком, який об’явив світові людяність, котру в цей світ приніс у своєму воплоченні Христос. Святий Миколай був щедрістю Божою, Божим співчуттям, Божою добротою, – підкреслив єпископ.

Порівнюючи ці два кардинально різні випадки життя людей, Єпарх Стрийський виділив важливий фактор рушійної сили в життя св. Миколая, яку він черпав з Божої любові, а щедрість якого випливала з його віри та бачення перспективи – вічності.

Після Літургії владика Тарас привітав нововисвячених дияконів і побажав їм бути щасливими у їхньому служінні, яким вони покликані звіщати людям Боже милосердя.

 

Пресслужба Стрийської єпархії