Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Тарас взяв участь в урочистостях з нагоди 10-ліття інтронізації Блаженнішого Святослава

28 березня 2021 року минає 10 років від дня інтронізації Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Патріарха Святослава. З цієї нагоди урочисту Божественну Літургію у Патріаршому Соборі Воскресіння Господнього очолив Блаженніший Святослав, якому співслужили єпископи УГКЦ, серед яких Єпарх Стрийський – Преосвященний владика Тарас Сеньків.

Наприкінці Літургії, Глава УГКЦ подякував єпископам з усього світу, духовенству та вірним, які разом молилися онлайн цього дня, а особливо висловив вдячність владикам, які все-таки приїхали на урочисту Літургію. Дякуючи нашому Владиці Тарасу за його присутність та всій спільноті Стрийської єпархії, Блаженніший Святослав сказав: «Особливо дякую Стриєві – владиці Тарасові, Стрийському єпархові, бо від перших днів, моя Стрийська єпархія за мене особливо молиться після кожної Літургії. Владико, не зупиняйтеся! Бо справді, перед нами непрості виклики, але з Божою поміччю і з молитвою Церкви ми все можемо подолати».

«Я знаю також, що мої батьки зі Стрия зараз дивляться трансляцію. Дякую за те, що вони мене супроводжують на цій ниві. Дякую за те, що маю кому сказати “мамо” і “тату”», – сказав Блаженніший Святослав.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ
Прес-служба Стрийської єпархії