Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Тарас взяв участь у Різдвяній Просфорі в Львівській духовній семінарії Святого Духа

29 грудня 2021 року, в Львівській Духовній Семінарії Святого Духа, відбулася спільна Різдвяна Просфора. Традиційно, під кінець першого семестру, семінарійна спільнота збирається разом, щоб розділити радість Празника Різдва Христового та Нового Року. Цьогорічне дійство розпочалося із Вечірні, яку очолив єпарх Стрийський, Преосвященний владика Тарас, у співслужінні з владикою Василем Івасюком, єпархом Коломийським та з владикою Володимиром Груцою – єпископом-помічником Львівської архиєпархії.

У своєму слові до братів-семінаристів, владика Тарас сказав: «Ми повинні формувати свої переконання, своє бачення у світлі віри в майбуття. Навчімось, щоб кожен наш вчинок протягом життя був натхненим майбутнім очікуванням воскресіння мертвих та приходу Бога, який готує нам путь до себе. Навчімось бачити Бога не крізь призму своєї уяви та фантазії, але бачити таким, яким Він є, яким Він безпосередньо доторкнеться до нас у час нашої смерті та вічного життя».

Опісля молитви, усі присутні приступили до святкової трапези, під час якої, вже традиційно, була програма коляди від кожного курсу: починаючи від найстарших братів-випускників та закінчуючи семінаристами підготовчого курсу, які прибули з Рудно. Родзинкою вечора став семінарійний оркестр, який зачаровував усіх чудовим виконанням різдвяних композицій та колядок. Також, під час трапези до усіх присутніх звернувся владика Василь Івасюк. У своєму слові, він зазначив що: «Важливість служіння, як священиків, так і мирян у контексті сьогодення є беззаперечним. Адже суспільство потребує добрих проповідників, місіонерів Христа, якими ми повинні залишатись завжди. Як Даниїл, Азарія, Мисаїл та Ананія у вогненній печі не відступили від своєї віри, так кожен із нас повинен не відступати від Господа Бога».

На завершення просфори, ректор семінарії отець Ігор Бойко висловив слова подяки єпископам за їхні пастирські відвідини, а також усій спільноті Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.

Джерело: http://www.lds.lviv.ua