Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Тарас взяв участь у проєкті «Вервиця єднає»

8 березня 2021 року, в рамках проєкту «Вервиця єднає», який реалізує «Живе телебачення», спільну молитву на вервиці, яка у прямому ефірі поєднала тисячі молільників, попровадив Стрийський єпарх Преосвященний владика Тарас Сеньків.

На завершення, владика Тарас подякував усім вірним, які спільно єдналися у молитві, адже за словами єпископа, у непрості часи, в які ми проживаємо і дуже часто людина відчуває себе самотньою, саме молитва є тим засобом, який нас усіх взаємно єднає з Богом.

Також, єпископ заохотив усіх до спільної молитви у своїх родинах: «Дуже щиро запрошую вас, щоб ви практикували спільну молитву у своїх родинах, з вашими дітьми, і особливо, щоб ви вчилися у молитві бути милосердними і щедрими для інших. Щоб молячись разом у своїй родині, ви ніколи не просили нічого для себе самих, але дякували і просили для своїх ближніх: для дітей, батьків, а вони будуть робити це саме для вас. Тоді, ця спільна молитва, може і коротка, але буде дуже сильна, тому що вона мінятиме ваше особисте і родинне життя. Такою молитвою ви відкриваєте Богові ворота до свого щоденного життя».

Проєкт«Вервиця єднає» реалізує «Живе телебачення» від жовтня 2020 року. «Вервиця єднає» – така назва не випадкова, адже, за словами організаторів, у цьому задумі є одразу декілька ліній єдності. Передусім, спільна молитва єднає українців з усього світу, єднає священнослужителя, який в ефірі провадить її, з усім загалом вірних. А відтак, молитва на вервиці єднає єпископів, священників із різних материків і країн, адже щодня молитву провадить інший душпастир.

Прес-служба Стрийської єпархії