Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Тарас привітав медиків з професійним святом

Напередодні Дня медичного працівника, який цього року відзначається 21 червня, Преосвященний владика Тарас, Єпарх Стрийський очолив Молебень до Богородиці на території Стрийської центральної районної лікарні.

Звертаючись до присутніх медиків єпископ висловив солідарність і подяку всім медичним працівникам, які особливо в цей нелегкий час пандемії, невтомно працюють для того, щоб зберегти здоров’я і життя людей: “Бог, коли дає випробування людині чи народові – завжди посилає потіху і поміч. І таким даром для нашого народу і ці важкі часи є передусім ви – медики. Ми молимось за вас, щоб дару і багатства доброти вам ніколи не забракло”- зазначив владика Тарас.

Також, єпископ вручив подячні грамоти від Блаженнішого Святослава головному лікарю медичного закладу п. Олексію Ігнатову та завідувачу травматологічного відділення п. Петру Кушині.

Прес-служба Стрийської єпархії
За відеоматеріалами редакції газети “Рідне поле”

У Стрийській центральній районній лікарні Владика Тарас Сеньків та голова Стрийської районної ради Роман Козак вітали медиків напередодні професійного свята

Опубліковано Рідне поле Четвер, 18 червня 2020 р.