Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Тарас провів канонічну візитацію парафій сіл Дусанів та Іванівка Перемишлянського району

Тривають канонічні візитації парафій Стрийської єпархії у 2018 році. За допомогою візитації єпископ формує і поглиблює взаємини з духовенством, вірними та іншими членами єпархіальної спільноти. Цьогоріч є заплановані візитації в 46-ти парафіях єпархії, більшість з яких уже проведено. 23-26 жовтня відбулася канонічна візитація парафій святого Архистратига Михаїла с. Дусанів та св. великомучениці Параскеви с. Іванівка Перемишлянського району. Візитацію очолив єпарх Стрийський – Преосвященний владика Тарас (Сеньків).

23 жовтня візитаційна комісія згідно вимог канонічного права здійснила перевірку фінансового та душпастирського стану парафії. А у п’ятницю 26 жовтня з пастирським візитом на парафії завітав Преосвященний владика Тарас. Розпочався цей візит спільною молитвою – молебнем у с. Дусанів та Божественною Літургією у с. Іванівка. Єпископа радо вітали парафіяни на чолі з адміністратором о. Валерієм Сембратом.

В часі богослужінь владика Тарас звернувся до вірних обох парафій зі своїм батьківським словом.  На завершення богослужінь Архиєрей подарував присутнім на пам’ять іменні образки та уділив своє благословення.

Після богослужінь, владика Тарас мав зустрічі з парафіянами. Також владика відвідав навчальні заклади, якими духовно опікується парафія – місцеві школи, де мав короткі розмови-конференції з учнями та працівниками.

Прес-служба Стрийської єпархії