Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Тарас провів канонічну візитацію парафій сіл Чемеринці та Плинників Перемишлянського району

Продовжуються канонічні візитації парафій Стрийської єпархії, за допомогою яких єпископ формує і поглиблює взаємини з духовенством, вірними та іншими членами єпархіальної спільноти. 7-10 листопада відбулася канонічна візитація парафій Пресвятої Трійці с. Чемеринці та Покрови Пресвятої Богородиці с. Плинників Перемишлянського району (Унівський деканат).

7 листопада візитаційна комісія на чолі з допоміжним Судовим вікарієм Стрийської єпархії о. Іваном Барбуляком згідно вимог канонічного права здійснила перевірку фінансового та душпастирського стану парафії. А у п’ятницю 9 листопада з пастирським візитом на парафії завітав Преосвященний владика Тарас. Розпочався цей візит спільною молитвою – Божественною Літургією у с. Чемеринці та Молебнем до Христа Чоловіколюбця у с. Плинників. Єпископа радо вітали парафіяни на чолі з адміністратором о. Богданом Тимчишиним. В часі богослужінь владика Тарас звернувся до вірних обох парафій зі своїм батьківським словом.

Також єпископ відвідав школу в с. Чемеринці, якою духовно опікується парафія, де мав коротку зустріч з учнями та працівниками.