Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Тарас поблагословив засідання депутатів новообраної Стрийської міської ради

19 листопада 2020 року, Преосвященний владика Тарас, Єпарх Стрийський поблагословив перше засідання депутатів Стрийської міської ради, обраної на місцевих виборах 25 жовтня цього року. Сесія, яка відбувалася у Міському будинку культури, розпочалася виконанням Державного гімну України та спільною молитвою до Святого Духа.

Після цього, до новообраного голови Стрийської ОТГ п. Олега Канівця та депутатів Стрийської міської ради зі словами духовної настанови звернувся Преосвященний владика Тарас, наголосивши, що часи, у яких пристутні розпочинають служіння громаді є далеко непрості. Саме тому серед багатьох завдань, які доведеться вирішувати: господарських, культурних, суспільних, єпископ звернув увагу на два великі завдання, які є фундаментальними для нормального існування громадянського демократичного суспільства.

Перше, що побажав присутнім владика Тарас – це повернути народові довіру до влади: «Ми сьогодні маємо величезну кризу довіри до влади будь-якого рівня. І навіть у цих виборах, які відбулися, кількість людей, що взяли участь у голосуванні, показує наскільки сьогодні демократичний інститут влади не є в пошані у народу. Тому бажаю Вам, щоб своїм служінням народові ви повернули його довіру до влади, яку саме цей народ обирає, через чесність, справедливість і однакове відношення до  всіх. Саме у цьому для вас є шанс бути успішними».

Другим важливим елементом, на думку єпископа є те, що участь у будівництві суспільного добра є обов’язком не тільки тих, кого народ вибрав до влади: «Сьогодні є великий дефіцит відповідальності. Люди часто замикаються в собі, дбаючи тільки про своє, навіть на шкоду іншим.  Бажаю вам, щоб ви знайшли таку модель співпраці, щоб у будівництві суспільного добра брали участь усі, щоб не було байдужих, щоб кожен жив для усіх, а всі жили для кожного»,- наголосив владика Тарас.

На завершення, єпископ поблагословив присутніх, побажавши їм у своєму служінні громаді за прикладом царя Соломона, просити в Бога мудрості, а також дару Святого Духа, щоб мудро провадити народ та своїм служінням її обранці сповнили Божу волю так, як Він цього очікує.

Прес-служба Стрийської єпархії