Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Тарас освятив соціальний центр «Іскра любові» у с. Переможне

У с. Переможне за підтримки Стрийського Карітасу у рамках проєкту «Гідна допомога ВПО у західних регіона» створили шелтер для вимушено переміщених осіб. У соціальному центрі ВПО можуть безкоштовно перебувати до 1,5 місяці. Сьогодні у соціальному центрі мешкає 45 осіб, 25 з яких – діти.

У п’ятницю, 29 липня, Владика Тарас освятив шелтер і звернувся до присутніх зі словами: «Живемо в непростий час, коли московська влада вигнала нас з домів та принесла руїну не тільки матеріальну, але й духовну. Однак одночасно живемо в особливий час, коли відчуваємо себе одною великою родиною. Коли людяність показує свою красу. Живемо серед труднощів, але разом. Живемо з великою надією на те, що після цієї катастрофи настане зовсім інший світ. Ми станемо кращими і глибше будемо осмислювати життя – особисте, родинне та суспільне. Народимося, як нова держава. Щиро бажаю вам, щоб у цьому домі звучала українська мова і дитячий сміх. Щоб ви відчували цінність дарування себе іншим. Щоб відчули себе однією великою родиною».
Директор соціального центру отець Роман Ярмоловський подякував благодійному фонду, усім жертводавцям, парафіянам та команді шелтеру за безцінний внесок у його створення. «На стіні нашого центру написаний заклик запалити свою іскру любові. Нехай хоч частинку тої іскри любові кожен понесе до своїх домівок, а ми будемо раді запалити її», – побажав отець присутнім.