Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Тарас освятив майстерню «Енергії Добра» у Дулібах


Парафія св. Юрія у с. Дуліби стала однією із трьох парафій Стрийської єпархії, які отримали міні-гранти на реалізацію проєктів у рамках соціального служіння БФ «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ». Проєкт реалізували на базі існуючої волонтерської спільноти «Енергія Добра». У майстерні виготовлятимуть супи швидкого приготування та енергетичні батончики для потребуючих, самотніх і вимушено переміщених осіб.

«Проєкт розрахований на те, щоб не лише виготовляти продукцію, але й збирати всі необхідні інгредієнти в самій громаді зусиллями підприємців, фермерів та домашніх господарств. Усе це дасть змогу в подальшому залучити більшу частину громади до прямої чи опосередкованої волонтерської діяльності, а відтак соціального служіння», – розповідає парох храму св. Юрія у Дулібах о. Олег Кобель.

Опісля освячення владика Тарас привітав громаду та поблагословив на плідну працю. До присутніх звернувся також директор Стрийського Карітасу о. Володимир Мамчин, згадавши слова Блаженнішого Патріарха Святослава про те, що, якщо ми не служимо ближньому, то з нашим християнством все не зовсім добре. «Бачити Бога в ближньому – найвищий прояв християнської постави», – сказав о. Володимир, подякувавши за служіння спільноти «Енергія Добра». Окрім цього, на заході був присутній сільський голова Грабовецько-Дулібівської сільської ради Петро Васильків, який подякував команді за волонтерську діяльність, а також передав потрібні продукти для виготовлення батончиків.

Нехай Господь благословляє вашу працю і наповнює серця справжньою радістю служіння ближньому.