Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Тарас освятив хаб для внутрішньо переміщених осіб в с. Устя на Миколаївщині

9 жовтня 2022 року, Преосвященний Владика Тарас відвідав село Устя Миколаївського деканату, де в храмі святого мученика Микити очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Після богослужіння єпископ освятив хаб для внутрішньо переселених осіб, який облаштували при парафії за підтримки БФ «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ». Участь у освяченні взяли парох отець Петро Верхоляк, директор Карітасу о Володимир Мамчин, представники місцевої влади, а також внутрішньо переміщені особи, які проживатимуть у хабі.

Звертаючись до присутніх після освячення, владика Тарас сказав: “Живемо у час, коли відповідальність одного за всіх і всіх за одного особливим способом розкрилася перед нашими очима. Сьогодні на нас лежить відповідальність, щоб передати багатство, котре маємо ми тим, хто приїжджає до нас – зігріти їх теплом людської доброти, відкрити їм свої домівки, свої руки і свої серця”.

“Сьогодні відповідальність за майбутнє України лежить на кожному, хто може простягнути руку іншому, котрий терпить, може відкрити йому своє серце. Але найважливіше, що маємо передати – це віра у доброго Бога. Тому, дякую вам усім, що не мали страху від початку війни і не маєте його зараз, а вірите в перемогу, тому що ця перемога є гарантована Богом, бо добро завжди перемагає зло”, – наголосив єпископ висловлюючи вдячність усім, хто долучився до відкриття хабу.

 

Пресслужба Стрийської єпархії