Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Тарас освятив благодійну кухню, що діє при храмі Благовіщення Пречистої Діви Марії у Стрию

30 серпня 2022 року, Преосвященний Владика Тарас освятив благодійну кухню у молодіжному центрі Святого Йосифа, що діє при храмі Благовіщення Пречистої Діви Марії у Стрию.

Щодня тут готують їжу для вимушено переміщених осіб. До приготування їжі долучаються отці, парафіяни та самі ВПО. Кількість людей, яких забезпечують обідом зараз, – 60 осіб. Облаштували благодійну кухню в рамках проєкту «Emergency appeal (Реагування на надзвичайні ситуації на наслідки бойових дій в Україні)». Відтак процес приготування тепер буде простішим, швидшим, а кількість людей, яких зможуть забезпечити обідом, – більшою.

Після спільної молитви владика Тарас подякував пароху храму о. Василю Процику, координатору проєкту о. Юрію Олійнику та директору Карітасу Стрийської єпархії о. Володимиру Мамчину за втілення в життя проєкту благодійної кухні. «Разом із хлібом принесіть людям також Бога, який дає хліб насущний. Допоможіть відчути потребу не лише в хлібі, що дає життя тіла, але і потребу хліба, що дає життя душі», – побажав владика.

Отець Володимир Мамчин подякував парафії Благовіщення Пречистої Діви Марії за те, що вони стають «руками» Карітасу, тим самим допомагаючи розширювати велику родину Карітасу.

Координатор проєкту ділиться: «Тішимося, що біля церкви з’явилося таке приміщення, яке ми можемо використовувати для потреб внутрішньо переміщених осіб. Згадую приклад Христа, який йде з учнями з міста в місто, навчає, оздоровлює. Після цього він підходить до своїх учнів і каже, аби вони дали людям їсти». Отець Юрій подякував Карітасу за можливість реалізації проєкту, зазначивши, що «Карітас – це любов, а найбільший прояв любові є в служінні. Карітас у різний спосіб воплочує цю любов».

Вимушено переміщених осіб запрошують на смачні та теплі обіди у будні з 12:30 до 13:30 за адресою вул. Б. Хмельницького, 80 (із собою потрібно мати посуд).

Повідомила Ярина Максимович