Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Богдан взяв участь у волонтерській прощі БФ «Рідня» до Унева

В неділю 2 червня 2019 року, відбулася Волонтерська проща Благодійного Фонду «Рідня» до Унева. З цієї нагоди Архиєрейську Божественну Літургію в церкві блаженних священномучеників Климентія та Леонтія очолив Преосвященний Владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії.

У своїй проповіді розважаючи над євангельським уривком неділі сліпорожденого єпископ зазначив: “Помастивши гряззю очі сліпому, Господь робить цей жест, щоб перевести людину в світ любові, світ твердості віри, світ впевненості в собі, світ визнання того, ким є Христос”.

Роздумуючи про волонтерське служіння в сучасному світі, владика Богдан наголосив, що волонтер повинен завжди бачити потреби оточуючих і вміти на них відповісти, наслідуючи Христа і зберігаючи гідність людської особи: “Ісус Христос прийшов і побачив у сліпонародженому потребуючу людину. Можна багато коментувати, критикувати, а є люди які бачать потребу і не нарікають, а роблять добро,  навіть коли самі часом дуже багато втрачають”.

“Сліпороджений юнак, побачивши світ залишився вірним Христові. Тому бажаю сьогодні собі і кожному з вас, щоб ми завжди хотіли шукати Божу волю в нашому житті та були вірними Богові до кінця, бо хто побожний і чинить Божу волю, того Бог слухає”, – сказав єпископ на завершення проповіді.

Після Літургії владика Богдан звернувся до учасників прощі: волонтерів, керівників благодійного фонду з духовною наукою, в якій поділився своїми роздумами про служіння ближньому, волонтерство та самопожертву.

Прес-служба Стрийської єпархії