Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Богдан взяв участь у проєкті «Вервиця єднає»

14 грудня 2020 року, молитву на вервиці, в рамках проєкту «Вервиця єднає», який від жовтня реалізує «Живе телебачення», попровадив Преосвященний владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії.

Спільну молитву, яка у прямому ефірі поєднала тисячі молільників, владика Богдан провів у стіп Ліської чудотворної ікони Матері Божої, яка перебуває у катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці в м. Стрию.

Перед початком розважання над радісними таїнствами, тримаючи меч духовний, яким є вервиця, єпископ закликав усіх до спільної молитви за наших воїнів та за припинення пандемії коронавірусу в Україні та у всьому світі.

«Вервиця єднає» – така назва не випадкова, адже, за словами організаторів, у цьому задумі є одразу декілька ліній єдності. Передусім, спільна молитва єднає українців з усього світу, єднає священнослужителя, який в ефірі провадить її, з усім загалом вірних. А відтак, молитва на вервиці єднає єпископів, священників із різних материків і країн, адже щодня молитву провадить інший душпастир.

Прес-служба Стрийської єпархії