Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Богдан відвідав парафію Воскресіння Господнього у Жидачеві

23 червня 2019 року, в неділю Всіх Святих, Преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії відвідав парафію Воскресіння Господнього у м. Жидачів, де з нагоди святкування храмового празника очолив Архиєрейську Божественну Літургію.

Звертаючись до присутніх у храмі вірних з проповіддю, єпископ роздумуючи над словами Євангелія неділі всіх святих, зазначив: “Хрест нікого не залишає байдужим – його або приймають або не приймають. І всі святі – це люди, які прийняли цей хрест і взяли відповідальність. Їх загальною ознакою є те, що вони вказували на Христа своїм життям”.

Продовжуючи владика Богдан сказав: “Якщо дивитися на життя святих через призму християнства – вони ніколи не нарікали. Бо нарікання це перший крок до зради: ті ізраїльтяни, які нарікали коли вибраний народ був у пустині, не увійшли в Обіцяну землю, Юда нарікав, бо мав свої плани і амбіції, розбійник розп’ятий по лівиці Христа також нарікав… А святі ніколи не нарікали, саме тому вони є для нас прикладом, як представники тієї самої місії Христової – показати людям Отця”.

Після завершення богослужіння, єпископ звершив чин Благословення і освячення копії чудотворної ікони Пресвятої Богородиці – Жидачівської Оранти, а відтак відбулося водосвяття після якого владика Богдан окропив присутніх свяченою водою.

 

Прес-служба Стрийської єпархії
Світлини – бр. Роман Пауш