Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Владика Богдан відвідав парафію с. Глухівець

9 січня 2022 року, в день свята первомученика і архидиякона Стефана, Преосвященний владика Богдан, єпископ-помічник Стрийської єпархії відвідав з пастирським візитом парафію Покрови Пресвятої Богородиці с. Глухівець, де очолив Архиєрейську Божественну Літургію. До слова, це перший візит єпископа на парафію в історії села, а тому для цілої громади подія стала великим святом та наповнила радістю. При вході до храму, владику Богдана привітала парафіяльна громада, молодь і діти на чолі з парохом отцем Володимиром Пігічиним.

Післа прочитання Євангелія, владика Богдан звернувся до присутніх з проповіддю, в якій закликав брати за приклад святого первомученика Степана, бути відважними християнами, не нарікати, а завжди шукати нагоди творити добро.

По завершенні Літургії, єпископ вручив активним парафіянам подяки за жертовну працю для добра церкви. У свою чергу о. Володимир подякував владиці Богдану за візит, спільну молитву та глибокі слова духовного повчання. Після цього всі разом дивились вертеп дітей та колядували.

Повідомив о. Володимир Пігічин