Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

«Вікенд з Ісусом» провели діти у с. Вибранівка

15 – 17 листопада в Катехитичному центрі св. Йосифа Обручника, який діє в парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці с. Вибранівка відбулися духовні міні-канікули «Вікенд з Ісусом». На запрошення о. Анатолія Камада в парафію завітали місіонери зі Школи Християнського життя та Євангелізації м. Красилів, Хмельницької області.

Три дні з 10.00 до 17.00 години діти весело, цікаво, пізнавально проводили час з Богом. Щоденно учасники відвідували Святу Літургію, роздумували над словом Божим про любов, милосердя, віру. Також ділилися своїми талантами, танцювали, співали, розважалися та отримували нові знання і навички на гуртках з хореографії, відео-фото монтажу та театральному гуртку. В неділю батьки мали можливість відвідати невеличкий концерт, який для них підготували діти. А також послухати свідчення одної з місіонерок. Дівчина ділилася спогадами про власне життя і про те, як зустріла Бога і кардинально поміняла все, чим жила раніше. Ця зустріч пройшла у дуже теплій та родинній атмосфері.

Діти отримали надзвичайні емоції та новий досвід у спілкуванні з друзями, а найголовніше з Господом. Ми щиро дякуємо нашим гостям за цей спільно проведений час, за навчання і розваги. Також дякуємо адміністрації школи та вчителям, які посприяли в організації канікул.

Повідомив о. Анатолій Камад