Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Відбувся Х з’їзд вівтарних дружин Стрийської єпархії

5 жовтня 2019 року, у Львівській духовній семінарії Святого Духа в смт Рудно, відбувся десятий – ювілейний з’їзд вівтарних дружин Стрийської єпархії, який організувала Катехитична комісія. Учасники з’їзду –  понад 250 вівтарників, які прислуговують в храмах єпархії. З’їзд розпочався із привітального слова о. Андрія Бінаса, Голови Катехитичної комісії до його учасників та Божественної Літургії, яку він очолив спільно з отцями, які приїхали разом із своїми хлопцями.

Після Божественної Літургії для усіх учасників з’їзду було приготовано смачний борщ з пампушками. Потім, вівтарники слухали духовні науки, які провів для них о. Іван Рибко, сотрудник парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ. У своїх духовних науках, о. Іван зосередив увагу присутніх на важливості зразкового виконання своїх обов’язків кожним вівтарником та їхній добрий приклад у щоденному житті, позитивний або негативний вплив, який може мати мережа інтернет на світогляд кожної людини.

Наступний крок програми з’їзду – турнір з футболу між командами вівтарників, в якому взяли участь команди з різних куточків нашої єпархії. Змагання пройшли в захоплюючій і напруженій боротьбі. Перемогу у молодшій віковій категорії здобули команда вівтарників парафії сіл Дуліби, Ліщини і Ходорківці Новострілищанського деканату, а у старшій – команда вівтарників парафії Святого Миколая с. Стрілків Дашавського деканату, які дійшли до фіналу і обіграли інші команди. Учасники турніру отримали незабутні враження, а переможці – кубки.

Повідомив о. Андрій Бінас