Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Відбувся ІІІ З’їзд молоді Стрийської єпархії

9 жовтня 2021 року, під гаслом “З Богом круто” в м. Стрию відбувся ІІІ З’їзд молоді Стрийської єпархії. Захід розпочався Архиєрейською Божественною Літургією в храмі святих рівноапостольних Володимира і Ольги, яку очолив Преосвященний владика Тарас Сеньків Єпарх Стрийський. Перед входом до храму, теплими словами привітань, єпископа зустрічали молоді люди – учасники з’їзду.

У своїй проповіді владика Тарас підняв тему віри молодої людини, на шляху якої Богом є дана Церква, яка є видимим знаком і знаряддям спасіння, повноти благодаті та істини, а в її Таїнствах є присутній сам Христос. “Ви молоді і перед вами є довга життєва дорога. Якою вона буде залежить від того як ми будемо голосити і слухати Бога і свідчити про нього. Тому що свідоцтво про Бога це не окремий момент нашого життя, це стиль нашого життя. Тому сьогодні просімо Пречисту Діву Марію, Матір нашого Спасителя, щоб випросила для усіх нас ласку непохитно стояти у нашій вірі”, – сказав єпископ завершуючи проповідь.

По закінченні богослужіння присутніх привітав міський голова м. Стрия п. Олег Канівець. Далі, програма з’їзду відбувалася на території Стрийського коледжу ЛНАУ, де після смачного обіду учасники взяли участь у тематичних воркшопах про риси справжнього лідера, ефективну комунікацію, любов і стосунки, про те як перемогти ненависть, волонтерство та ін.

Також, молодь мала можливість зустрітися з владикою Тарасом і безпосередньо з ним поспілкуватися, поставивши йому запитання та навіть зробити фото на згадку. Під час зустрічі з єпископом молодь цікавили питання віри, святості та покликання, сучасних викликів для християнина і як їм протистояти, про особистий шлях покликання владики, що Церква очікує від молоді та якою бачить Єпарх Стрийський Церкву через десять років.

А на завершення, учасників з’їзду чекала духовно-музична програма від християнських гуртів з Івано-Франківська та Дрогобича.

Більше фото

Пресслужба Стрийської єпархії