Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Відбувся другий етап вишколу викладачів Центру перед подружнього приготування

26 березня 2019 року, в Стрию відбувся другий етап вишколу викладачів Центру перед подружнього приготування Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни. Тематика другого етапу навчання була присвячена дисциплінам «Бог і людина» та  «Богослов’я подружжя». Зустріч традиційно розпочалася із презентації лекцій після яких відбулося обговорення та ділення досвідом.

Серед головних питань, які заторкнули учасники зустрічі були: який кінцевий результат очікується від наречених після прослухання зазначених лекцій і як досягнути цього результату за короткий час викладів. Підсумком зустрічі стало випрацювання оновленого плану викладів дисциплін «Бог і людина» та  «Богослов’я подружжя», який мав би сприяти заохоченню наречених до плекання здорового та живого християнського життя, як невід’ємної та найважливішої інвестиції у їхнє подружнє щастя.

Нагадаємо, що навчання проводиться з метою покращення якості викладів та підвищення кваліфікації викладачів у всіх дев’яти відділеннях Центру перед подружнього приготування Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї  свв. Йоакима і Анни.