Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Відбулися збори протопресвітерів Стрийської єпархії

9 грудня 2021 року, в приміщенні єпархіального управління відбулися чергові збори протопресвітерів, які очолив Преосвященний владика Тарас Сеньків, Єпарх Стрийський. Участь у засіданні, яке розпочалось спільною молитвою, взяли протопресвітери 18-ти деканатів, які входять до складу Стрийської єпархії.

В особливий спосіб владика Тарас закликав священників Стрийської єпархії витворювати в парафіяльних спільнотах літургійну та адміністративну дисципліну, щоб краще виконувати завдання Церкви – поширення Доброї Довини серед людей. Також, владика Тарас поінформував учасників зборів про актуальний стан будівництва катедрального храму Зіслання Святого Духа та святого апостола Якова в. м. Стрию.

Відтак, єпископ представив новопризначеного директора БФ “Карітас Стрийської єпархії УГКЦ” отця Володимира Мамчина, який розповів про нові проєкти та напрацювання в подальшій діяльності фонду, а також про щорічну благодійну акцію “Різдвяна свічка”.

Ректор єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни о. Тарас Бабій представив актуальний стан діяльності інституту та анонсував процес створення подружніх спільнот у парафіях єпархії, а в перспективі – Асоціацію подружніх спільнот Стрийської єпархії. “Такі спільноти – це могутній інструмент для розвитку парафії та цілої Церкви”, – наголосив владика Тарас.

На зборах обговорювалися й інші важливі організаційні питання, які стосуються життя єпархії. На завершення, владика Тарас попросив отців протопресвітерів передати вдячність священникам єпархії за їх служіння та привітав з прийдешніми святами. Наступні збори протопресвітерів відбудуться 8 лютого 2022 року.

Пресслужба Стрийської єпархії