Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Відбулися збори протопресвітерів Стрийської єпархії

9 вересня 2021 року, в приміщенні єпархіального управління Стрийської єпархії відбулися чергові збори протопресвітерів, які очолив Преосвященний владика Тарас Сеньків, Єпарх Стрийський. Засідання розпочалось спільною молитвою.

Після цього, референт Бюро екології Стрийської єпархії о. Олег Кобель розповів отцям-протопресвітерам про актуальні екологічні проблеми та ініціативи Бюро екології, а зокрема екологічні місії у парафіях. Владика Тарас, закликаючи душпастирів розповідати вірним про небезпеку екологічного гріха, наголосив: “Люди, які спалюють залишки рослинності, отруюють Богом дане середовище для життя всіх людей, а тому чинять гріх, який за тяжкістю прирівнюється до гріха умисного вбивства, який кличе про помсту до неба”.

Про діяльність Інституту постійної формації для священників єпархії розповів синкел о. Олег Овсяник.

Також було повідомлено про назку подій, які відбуватимуться в єпархії найближчим часом, а зокрема: приїзд Блаженнішого Святослава до Стрия (16 вересня), проща священичих родин до Перемишлян (2 жовтня), З’їзд молоді Стрийської єпархії (9 жовтня). На зборах обговорювалися й інші важливі організаційні питання, які стосуються життя єпархії.

Наступні збори протопресвітерів відбудуться 2 квітня 2020 року.

 

Пресслужба Стрийської єпархії