Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Відбулися збори протопресвітерів Стрийської єпархії

У четвер 19 вересня 2019 року, в приміщенні єпархіального управління відбулися чергові збори протопресвітерів Стрийської єпархії, які очолив єпарх Стрийський Преосвященний владика Тарас Сеньків. Засідання розпочалося спільною молитвою, після чого було розглянуто питання щодо пенсійного забезпечення священнослужителів – до присутніх звернувся п. Петро Маковський Засновник КС “Вигода”, який розповів про пенсійну програму “Пенсія з Вигодою”.

Після цього, референт Бюро екології Стрийської єпархії о. Олег Кобель представиви отцям протопресвітерам український переклад енцикліки Папи Франциска “Laudato Si” та розповів про екологічні проблеми та ініціативи бюро екології, а зокрема екологічні місії у парафіях.

Також було повідомлено про події, які відбуватимуться в єпархії найближчим часом, а зокрема – День катехита (28 вересня), сімейний фестиваль “Фестини для родини” (29 вересня), проща священичих родин до Унева (4-5 жовтня), святкування Дня єпархії (1 і 5 листопада) та фестиваль хорів Стрийської єпархії (10 листопада).

Наступні збори протопресвітерів відбудуться 29 жовтня 2019 року.

Прес-служба Стрийської єпархії