Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Великий відпуст в Кохавині

Святкування Великого Відпусту в Кохавині цього року тривало з 24 по 26 травня 2019 року. Він був присвячений ювілейній даті – 125 років освячення кохавинського собору. Протягом трьох днів біля чудотворного джерела та в соборі проводилися богослужіння, люди слухали духовні повчання, приступали до Святої Тайни Сповіді й приймали Святе Причастя. В день відкриття Відпусту після вечірніх богослужінь пройшов духовний концерт за участю місцевих музичних ансамблів та гостей зі Львова. Суботнього вечора святкову Вечірню очолив владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівський, котрий, також, співслужив на Архиєрейській Святій Літургії в неділю.

На завершення Відпусту 26 травня Архиєрейську Святу Літургію очолив владика Богдан (Дзюрах), секретар Синоду УГКЦ. В своєму слові під час Літургії владика наголосив зокрема на тому, що Богородиця має багато титулів, але найбільший і найправильніший її титул – Небесна Мати, це найбільш влучно охарактеризовує її сутність.

На кінець, біля ікони Кохавинської Богородиці всі прочани на чолі з духовенством провели молитву –  «Відання України під Покров Небесної Матері». У Відпусті брало участь понад 2 тисячі прочан з України і за кордону.

Повідомив о. Ігор Стельмах