Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Великопосні реколекції для спільнот «Матері в молитві» Стрийського району

Вже восьмий рік поспіль, рух «Матері в молитві» Стрийської єпархії проводить реколекції для спільнот по районах. 9 березня 2019 року, в храмі Зіслання Святого Духа у с. Підгірці відбулися реколекції для членкинь спільнот матерів Стрийського району. Делегатів від спільнот привітно і з великою радістю прийняв адміністратор храму о. Богдан Дмитрів, а духовні науки виголосив архидиякон катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия Остап Микитчин.

У своїй науці о. Остап розважав над змістом двох слів: мати і молитва. Проповідник зазначив, що сучасні жінки, матері стоять перед багатьма викликами і небезпеками та закликав присутніх надалі своїм особистим прикладом свідчити Христа і жити так, щоб нас хотіли запитати про Христа.

Говорячи про молитву реколектант наголосив, що молитва – це зустріч з Богом, розмова з Ним, однак у молитві Бог промовляє до людини. За словами о. Остапа дже важливою є подячна молитва. “Дякувати – значить помічати те, що Він для нас зробив і що Він нам дасть. Матір в молитві – це Марія, яка стоїть і молиться Богові за те, що люди просять”.