Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

В Уневі відбувся черговий тур реколекцій для священників Стрийської єпархії

16-18 листопада, в Святоуспенській Унівській Лаврі, відбувся черговий тур щорічних реколекцій для священників Стрийської єпархії. Упродовж трьох днів священнослужителі, беручи участь у богослужіннях, черпаючи з молитви, сповіді та наук реколектанта, відновлювалися у своєму покликанні служіння Богові та людям. Провадив дні духовної віднови директор Музею сакрального мистецтва Львівської архиєпархії ієрм. Севастіян Дмитрух.

У своїх науках отець Севастіян, опираючись на особите свідчення віри та приклад життя видатних постатей в історї УГКЦ – митрополита Андрея, священномученика Климентія Шептицьких, торкнувся важливих тем священичого духовного життя, звернувши увагу присутніх на важливі елементи служіння священика, який має бути бути ревним проповідником Божого Слова, пастирем на зразок Доброго Пастиря Ісуса Христа, а також своїм добрим прикладом виховувати вірних, звертаючи особливу увагу на працю з молоддю та плекання християнських цінностей у родинах. Також, реколектант наголосив на тому, що одне з найважливіших місць у житті священника повинна займати молитва, священник повинен бути прикладом молитви.

Слід зазначити, що у рамках реколекцій їх учасники ознайомилися з духовними багатствами Унівської Лаври, екскурсію якою провів отець Севастіян, а також спільно помолилися заупокійну панахиду на монашому кладовищі на Чернечій Горі. На завершення, о. Тарас Ляшок від імені всіх учасників подякував о. Севастіяну за змістовні науки та спільну молитву.

Пресслужба Стрийської єпархії