Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

«В очікуванні Різдва»

Саме під такою назвою, 22 грудня, відбувся благодійний передсвятковий фестиваль у Народному Домі с. Трибоківці Жидачівського району. Завдання цього заходу, полягало на згуртуванні громадськості навколо нещодавно створеного Молодіжного християнського центру «Рідна Хата» ім. Митрополита Андрея Шептицького,  а також наголосити на важливості існування такого простору в громаді, для християнського, морального, патріотичного і творчого розвитку дітей та молоді. Даний проект громада реалізовує завдяки участі у навчальній програмі «Школа відповідального служіння», яку ініціює БО «Львівська освітня фундація».

І справді, дійство того вечора об’єднало дітей, молодь і старших з п’яти довколишніх сіл, а саме сіл Трибоківці, Квітневе, Баківці, Репехів та Бертишів. Творчі колективи Народних Домів презентували номери з Різдвяною тематикою, учні парафіяльної Катехитичної школи виступили з сценкою про народження Спасителя-Христа, а дзвінкий спів, усім відомих колядок, єднав присутніх в одну спільноту, даруючи неймовірні емоції

Завдяки старанням господинь, під час фестивалю відбувався благодійний розпродаж смаколиків та рукодільних свічок, кошти з якого буде спрямовано на розвиток Центру. А на завершення, до дітвори з подарунками завітав Святий Миколай.

Довідка: За основу назви Молодіжного центру, взяте послання Митрополита Андрея Шептицького: «Як будувати Рідну Хату», у якому він повчає, як Церква повинна виховувати український народу християнських чеснотах, морально оздоровляти його, підтримати у важких ситуаціях, а відтак, аби народ ґрунтуючись на євангельських істинах, будував свою Рідну Хату – вільну і незалежну Українську державу.

 

Повідомив о. Анатолій Доманський