Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У День святого Миколая в Стрию провели благодійний обід для потребуючих

19 грудня 2020 року, в день святого Миколая, на Майдані Ринок у місті Стрию провели благодійний обід для потребуючих стриян, які опинилися у складних життєвих обставинах. Захід відбувся за особистої ініціативи Преосвященного владики Тараса Сеньківа, Єпарха Стрийського. Символічно, що благодійний обід відбувся в день святого Миколая, який для всіх є прикладом доброти і турботи про ближнього. У такий спосіб, вчинивши діло милосердя, організатори спробували хоча б трохи допомогти тим, хто має в цьому потребу, даруючи їм насамперед свою любов і увагу.

Обід розпочався спільною молитвою і благословенням, а відтак усі потребуючі покуштували смачний бограч, який у польовій кухні приготував парох храму Благовіщення Пречистої Діви Марії о. Василь Процик. А діти та молодь парафії Всіх Святих Українського Народу під керівництвом сестер Згромадження Воплоченого Слова приготували для присутніх святковий концерт, показавши сценку про святого Миколая.

Варто зазначити, що благодійні їдальні діють у місті Стрию при Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці і парафії Всіх Святих Українського народу, де кожен потребуючий щодня може пообідати та отримати духовну підтримку.

Відео про подію з фейсбук сторінки Рідне поле

ї

Прес-служба Стрийської єпархії