Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

В день свята Преображення владика Тарас відвідав село Братківці

19 серпня 2022 року, в день свята Преображення Господнього, Преосвященний владика Тарас, Єпарх Стрийський відвідав село Братківці поблизу Стрия, де з нагоди храмового празника очолив Архиєрейську Божественну Літургію. На церковному подвір’ї єпископа привітали діти та молодь парафії, на чолі з парохом о. Андрієм Марієм.

В часі богослужіння владика Тарас звернувся до вірних з словом проповіді, в якій зазначив, що “Преображенням Ісус показав апостолам свою славу не для того, щоб вони могли уникнути хреста, але щоб вказати їм, куди веде хрест”… “Тому, найпрекраснішим доказом нашої довіри, який ми можемо висловити Богові, є з непохитною впевненістю залишатися з ним навіть у хвилини страждань. Коли ми віримо, що Бог достатньо сильний і добрий, щоб здолати кожен біль і висушити кожну сльозу, то він допоможе, щоб ми разом 3 Ісусом перейшли через «скорботний місток свого хреста» та досягли незмірної величі вічної слави, яка засяяла для нас на обличчі Преображеного Спасителя”, – наголосив єпископ.

Після завершення Літургії владика Тарас освятив нову запрестольну ікону храму та привітав усіх парафіян з храмовим празником, висловивши подяку за жертовність та вірогідне свідчення християнської любові на славу Божу, добро парафіяльної спільноти та цілої Христової Церкви. У свою чергу, о. Андрій подякував владиці Тарасу за візит, спільну молитву та духовну науку. Після цього єпископ благословив первоплоди та окропив присутніх свяченою водою.

Пресслужба Стрийської єпархії
Світлини: Олег Ковердан