Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

В Дашаві говорили про інтимне життя у шлюбі

У неділю, 28 жовтня, на парафії Собору Пресвятої Богородиці пройшла зустрічі спільноти подружніх пар парафії, яку провадило подружжя Олега та Ольги Воробйових, котрі є активними членами спільноти «Рух християнських сімей». Інтимні відносини є важливою складовою подружнього життя. Це особливий привілей, яким Господь Бог обдаровує подружню пару в день їхнього шлюбу.

Царина статевих відносин має бути джерелом щораз глибшої єдності та більшої любові між чоловіком і дружиною. Щоб так було, подружжя повинно бережливо та трепетно приймати привілей статевого співжиття і реалізовувати свою статевість відповідно до Божого задуму.

Гармонійні подружні статеві відносини мають певні правила й тонкощі. Саме про ці принципи йшлося на зустрічі подружніх пар. Було цікаво дізнатися щось нового про природу та внутрішню динаміку подружніх інтимних стосунків. Ця зустріч дала багато добрих порад і напрямних, щоб покращувати відносини між подругами та спрямовувати їх до щораз кращої реалізації дару статевості. Тільки при такому світогляді подружнє ложе справді буде для по другів знаком Божого благословення і життєвої сили, а не контекстом, який постійно нарощує непорозуміння, напругу чи навіть фрустрацію.